דברים שלקוחות כתבו לנו

אנשים שעשו איתנו עסקאות השאירו לנו משוב- לא נגענו

נריה ניסים
ליאור היקר, בשוק נדל"ן עם הרבה מיתוסים, מידע חלקי ואינטרסים - הרגיש יציב ובטוח לעבור איתך את התהליך לרכישת נכס. 
ממליץ בחום, תודה רבה!
כפיר ואביבית פולק אריאל
ברצוננו להודות על מציאת הבית והליווי הצמוד עד לחתימת החוזה בשעה טובה אתמול (יום לפני פסח!) הצעתם לנו בית שבדיוק מתאים לנו, במשך החודשים של המשא ומתן בדרך לעסקה ליאור ונפתלי כל הזמן תמכו, עזרו, גישרו, היו זמינים בשעות לא שגרתיות ונכונים לכל עזרה ותמיכה. ברוך ה' בזכותכם העסקה יצאה לפועל!
תודה רבה!!!!
אביחי אביעזר
כאחד שנעזר בשירותיו של ליאור זברג כמה פעמים, גם בתור קונה וגם בתור מוכר, אני חייב להגיד שהעזרה שלו באה לי לך לא רק בתור לקוח אלא גם בתור חבר. הוא עזר לי להבין מה אני רוצה ולמצא את הטוב ביותר, לאורך כל הדרך הוא ליווה וייעץ ונתן לי תחושה טובה של בטחון לכל התהליך. אני ממליץ!
יהודה באום
יצרתי קשר עם ליאור לאחר הרבה זמן שהשתעשעתי במחשבה של לקנות דירה להשקעה, עם ליאור עברתי תהליך מסודר של סגירה על מטרה, תקציב, עיר, סוג נכס - ועד לבדיקת דירות, מו"מ ורכישה. אם לוקחים בחשבון גם את שאר מה שליאור חסך לי (דמי תיווך שלא שילמתי, נסיעות, מו"מ ועוד) אז בכלל יצאתי בפלוס. אה, וגם נהניתי, בכל זאת פרט חשוב. 
 
אשר ויהודית נחושתן, בית אל
כמו הרבה זוגות בתחילת דרכם רצינו לקנות דירה להשקעה. אבל לא היה לנו מושג מאיפה להתחיל. מפה לשם שמענו עליך וקבענו פגישה, ..ראו שאתה יודע לאיזה דירות לוקח אותנו, כשהיה צריך ידעת לומר שעכשיו כדאי לחכות קצת, ולפעמים גם 'להזעיק' מהר כשמצאת מציאה שלא כדאי לפספס... אין ספק שבעלדיך לא היינו מגיעים לעסקה המשתלמת שעשינו.. 
ממש תודה, ממליצים בחום,
 
משפחת כהן
חיפשנו דירה להשקעה, אבל כזו שתתאים ליכולות המימון שלנו. משמיים שלחו לנו את ליאור, הוא מצא לנו את הדירה המתאימה בדיוק בשבילנו, לאורך כל הדרך קיבלנו  מענה לכל שאלותינו, הרגשנו שנעסקה מתקדמת בצורה עניינית ומקצועית, תוך שמירה מלאה על האינטרסים שלנו. תודה רבה!
 
 
נעם, הר ברכה
חיפשתי זמן רב נכס שמתאים לצרכים שלי, ומאז שנפגשתי איתך קיבלתי מספר הצעות ממש טובות להשקעה, ומהר מאוד רכשתי, אמליץ לכולם!
 
מרים, פתח-תקווה
ליאור היקר, רציתי להודות לך! על עבודתך המסורה, יחסך הענייני, התייחסותך ההוגנת ועל האמון לו זכיתי ממך לאורך הזמן שאני פועלת מולך, לשם קידום ענייני הנדל"ן שלנו. אתה תמיד עומד בדיבורך ומתייחס לענייני הלקוחות כאילו היו אלה ענינים פרטיים שלך. מקווה שנמשיך לעבוד יחד. 
חיים ואפרת אקשטיין מקדימה-צורן
השלב הראשון היה לדעת שהגיע הזמן לקנות דירה להשקעה. השלב השני היה לפנות לליאור. מכאן הכל זרם. קיבלנו הסבר על כל שאלה שרק חשבנו עליה וגם על מה שלא חשבנו, ליאור מצא לנו נכס מתאים ,מכל הבחינות וסייע בכל שלב גם בהמשך. עשינו את הבחירה הנכונה! 
אורן פורת
ליאור ידידי היקר אין אנשים כמוך!!!
יחס אנוש, השקעה עצומה בלקוח, פרגון, אמונה והמון סבלנות!!! רציתי לומר אלף תודות על העזרה בסגירת העיסקה היום. ההקפדה והאכפתיות אצלך משולבות באורח רוח !!! אין לי ספק שב"ה אמשיך להעזר בך גם בעסקאות נוספות.
פשוט תודה. 
ניר מנוסי
ליאור זברג שהוא גם יסודי, גם סבלני, גם ישר וגם ממש נחמד. אני ממליץ עליו בחום!
 
נשמח לחזור אליכם
מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת הצעות במייל, אנחנו שולחים רק מידע חשוב ומעניין ולא מטרידים :)
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
אחזור אליכם בקרוב.
מא'- ועד דירה
שירות נדלנ"י מקיף: מאיתור נכס אטרקטיבי, סגירת החוזה ומימון העסקה
לדעת לפני כולם
למצוא את העסקה המשתלמת בשוק לפני שכולם ישמעו עליה
המגרש של הגדולים
גם למשקיע קטן מגיע להיחשף לכלים של המשקיעים הגדולים
אובייקטיביות
גורם בלתי תלוי שישמור לך על הגב ועל הכסף
מימון זה (לא) סיפור
ייעוץ בלקיחה ומחזור משכנתא בתנאים מיטביים