נעים להכיר
ההשקעה הראשונה שלי
שמי ליאור זברג נולדתי בקיבוץ גבעת השלושה ומתגורר כיום בשומרון,  כאשר רכשתי את הדירה הראשונה שלי. גיליתי שוק רווי מתווכים, קבוצות רכישה ומוכרים, שכל אחד מהם רואה מול עיניו רק את האינטרס הכלכלי שלו. הופתעתי לגלות שלא קיים אף גורם מקצועי אובייקטיבי שידאג לאינטרס שלי כרוכש. לאחר שצברתי ניסיון רב והשכלה בתחום, החלטתי להקים חברה שתהיה הגורם האובייקטיבי שכל כך חסר בחוויית רכישת הדירה שלי. כך הקמתי את חברת "זברג השקעות נדל"ן בע"מ" שרואה את האינטרסים של הקונה לפני כולם!   
 
למה זה כל כך חשוב?
רכישת נדל"ן עבור רוב האנשים, תהיה העסקה הכלכלית הגדולה ביותר במהלך חייהם. לכן העסקה חייבת להיות גם הכדאית ביותר. לא יאמן כמה השקעה חכמה, תשפיע בעתיד על הרווחים של הרוכשים ועל אורח חייהם. פוטנציאל הרווח הוא עצום, השקעה נבונה יכולה לייצר למשפחה הכנסה משמעותית נוספת שתאפשר רווחה כלכלית משמעותית. הקמתי את החברה במטרה לעמוד לצידכם ברגע חשוב זה, כגורם מנוסה מקצועי מטעמכם שיהיה מעורב בתהליך המורכב של מציאת ורכישת נכס להשקעה.
המטרה שלנו היא לעזור לכם לקבל החלטה חכמה שתבטיח לכם עתיד טוב יותר!
 
זה באמת כל כך משנה? רוב האנשים שאני מכיר לא נעזרים בייועץ שהם קונים דירה
כן, זה מאוד משנה! תסתכלו כאן באתר באיתור הזדמנויות ותוכלו לקרא על עסקאות אמתיות שליויתי ולהבין לבד איך באמצעות הידע הנסיון והקשרים שצברתי הבאתי את הרוכשים לסגירת עסקאות נדירות שהביאו להם רווחים גדולים, עסקאות שלא היו נרקמות ללא המעורבות שלי, חלק מהעסקאות בושלו בצורה יצירתית והביאו ללקוחות שלי הצלחה גדולה!

 
מא'- ועד דירה
שירות נדלנ"י מקיף: מאיתור נכס אטרקטיבי, סגירת החוזה ומימון העסקה
לדעת לפני כולם
למצוא את העסקה המשתלמת בשוק לפני שכולם ישמעו עליה
המגרש של הגדולים
גם למשקיע קטן מגיע להיחשף לכלים של המשקיעים הגדולים
אובייקטיביות
גורם בלתי תלוי שישמור לך על הגב ועל הכסף
מימון זה (לא) סיפור
ייעוץ בלקיחה ומחזור משכנתא בתנאים מיטביים
נשמח לחזור אליכם
מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת הצעות במייל, אנחנו שולחים רק מידע חשוב ומעניין ולא מטרידים :)
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
אחזור אליכם בקרוב.