את עסקה הנדל"ן הבאה שלך כדאי לעשות איתנו
כריש או מתחיל? כשמדובר בעסקאות נדל"ן יש לנו מה להציע לך- אז למי השרות שלנו מתאים ואיך אנחנו יכולים לעזור לך?

רוכשי דירה ראשונה או שנייה
הגיע הזמן שגם לכם תהיה דירה, או שכבר רכשתם נכס אבל הגיע העת להתקדם לנכס הבא. מה עושים? איפה מתחילים? עבור רוב האנשים מדובר בעסקה הכי גדולה שייעשו במהלך חייהם ודווקא בגלל זה, טעויות בשלב הזה יכולים להיות ההבדל בין עסקה רגילה לעסקה מעניינת עם פוטנציאל רווח משמעותי, ההבדל הקטן שבין הצלחה לכשלון
לעיתים ללא יעוץ מקצועי בלתי תלוי, מתקשים הרוכשים  לקחת החלטה נכונה או לזהות עסקה טובה. מרכיב נוסף ומשמעותי שרבים לא לוקחים בחשבון הוא שהדירה טובה להשקעה צריכה להיות עם פוטנציאל סחירות גם בעתיד. כך שהמוכר לכשירצה, יוכל למכור אותה תוך חודשים בודדים. סגנון ההשקעה משתנה בהתאם לפרמטרים רבים ומצריך היכרות עם השוק וצרכי הלקוח. כל זאת על מנת שההשקעה החשובה ביותר, תהיה גם המניבה ביותר.
רוכשים פעם ראשונה נדל"ן? מלאו את הפרטים שלכם בטופס שבתחתית הדף וניפגש לקפה- יש כמה דברים שבשלב זה חשוב מאוד שתדעו!

משקיעים ותיקים
השירות שמציעה החברה מתאים גם למשקיעים ותיקים המעוניינים למנף השקעה קיימת ולהרחיב את פרוטפוליו הנכסים שברשותם. יש הרואים במציאת נכס עבודה נוספת. זאת בדיוק העבודה שלנו. החיפוש דורש זמן, כסף, תחקיר ובדיקה נרחבת בשטח. אנו עושים זאת בעזרת המשאבים והקשרים הרבים העומדים לרשותנו ובזכות ניסיון של שנים. באמצעותנו תוכלו לאתר הזדמנויות מניבות שהגישה אליהם מוגבלת, וכך תוכל ליהנות מהשקעות יוצאות דופן ולמנף את הנכסים שכבר השגתם.
משקיעים מנוסים? תשתמשו בידע והנסיון שלנו ותגיעו לעסקאות הרבה יותר טובות! מלאו את הפרטים שלכם בטופס בחלק התחתון של הדף וניפגש לקפה

חברות נדל"ן ויזמים
כגורם מקצועי בעל ניסיון רב בתחום, אנו מעניקים שירותי ייעוץ גם לחברות יזמות שפועלות בתחום הנדל"ן. השירות שלנו יכול לסייע בשלבים שונים: החל מאיתור הקרקעות, המשא ומתן עם בעלי הקרקע, ליווי הפרויקט ומיקוד השיווק שלו ועד למציאת לקוחות פוטנציאלים. מאגר העסקאות שאנחנו חשופים אליהם והחיבור שלנו עם גורמים רבים בשטח, יזמים משקיעים וגורמי מקצוע רבים נוספים, מייצר פוטנציאל גבוה לעסקאות רבות ומוצלחות.
חברות נדל"ן שפועלות בתחום? צרו איתנו קשר יש לנו הרבה דרכים לעזור לכם לקדם עסקאות ולהגיע לרוכשים פוטנציאלים 
מא'- ועד דירה
שירות נדלנ"י מקיף: מאיתור נכס אטרקטיבי, סגירת החוזה ומימון העסקה
לדעת לפני כולם
למצוא את העסקה המשתלמת בשוק לפני שכולם ישמעו עליה
המגרש של הגדולים
גם למשקיע קטן מגיע להיחשף לכלים של המשקיעים הגדולים
אובייקטיביות
גורם בלתי תלוי שישמור לך על הגב ועל הכסף
מימון זה (לא) סיפור
ייעוץ בלקיחה ומחזור משכנתא בתנאים מיטביים
נשמח לחזור אליכם
מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת הצעות במייל, אנחנו שולחים רק מידע חשוב ומעניין ולא מטרידים :)
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
אחזור אליכם בקרוב.