ההשקעה הבאה שלך
פיתחנו שירות מעטפת ייחודי והתאמנו אותו לשני קהלים שונים: רוכשי דירה ראשונה, ומשקיעי נדל"ן מנוסים.
בכל עסקה שאנחנו מבצעים בהצלחה אנו עוברים 5 שלבים:

שלב א' - ניתוח יכולות פיננסיות:
בשלב זה אנו מבררים את היכולות הפיננסיות של הרוכש מול שאיפותיו הנלד"ניות, מצבו המשפחתי, ציפיותיו ותכניותיו הכלכליות לעתיד. לאחר מכן אנו מאפיינים את סגנון ההשקעה הנכון ביותר עבורו. השקעה טובה צריכה להתאים באופן טוב למשקיע הספציפי שלה.

שלב ב' - איתור הזדמנויות: על בסיס ניתוח שוק הנדל"ן בישראל, אנו יודעים לאתר עסקאות פוטנציאליות שמתאימות לסוגים שונים של משקיעים/רוכשים. בנוסף, אנו חשופים למאגר ידע גדול על קבלנים ופרויקטים חדשים בשלבי תכנון, ונחשפים לעסקאות לפני יציאתם לשוק הרחב. רבים בוחנים כדאיות של עסקת נדל"ן דרך גובה התשואה החודשית המתקבלת משכירות בזמן שאנו בוחנים את הכדאיות הכוללת של העסקה וממליצים לתת משקל רב יותר לפוטנציאל עליית המחיר של הנכס.

שלב ג'- תחקיר: אנו עורכים ביקור בנכסים שנמצאו מתאימים לדרישות וצרכי הלקוח. מבצעים תחקיר מקיף בשטח מספר פעמים במועדים שונים ביום ובלילה. בביקורנו אנו אוספים מידע על השכונה, הבניין והדיירים ממקורות שונים כדי לא להיות מופתעים משום היבט שעלול להשפיע לרעה על העסקה. כתוצאה מתהליך זה מתאפשר לקונה להינות ממחיר שהיה ניתן לתושב המקום, ולהיות חשוף למידע רלוונטי שמשפיע על הרכישה (שכירות, מצב השכונה תכניות עתידיות, חינוך, מוסדות תרבות, תחבורה וכו').

שלב ד' - משא ומתן: במהלך השנים צברנו ניסיון רב בניהול משא ומתן. אנו מאמינים שרכישת דירה היא עסקה המשולמת עבור הנכס הקיים ולא עבור הפוטנציאל שלו, שהוא בעצם הרווח שמגיע למשקיע. אנו מוודאים שמחיר הנכס יהיה תואם לעסקאות הנדל"ן שנעשו לאחרונה באותו אזור, ושואפים  שהעסקה תיסגר במחיר נמוך יותר.

 
מא'- ועד דירה
שירות נדלנ"י מקיף: מאיתור נכס אטרקטיבי, סגירת החוזה ומימון העסקה
לדעת לפני כולם
למצוא את העסקה המשתלמת בשוק לפני שכולם ישמעו עליה
המגרש של הגדולים
גם למשקיע קטן מגיע להיחשף לכלים של המשקיעים הגדולים
אובייקטיביות
גורם בלתי תלוי שישמור לך על הגב ועל הכסף
מימון זה (לא) סיפור
ייעוץ בלקיחה ומחזור משכנתא בתנאים מיטביים
נשמח לחזור אליכם
מלאו את הטופס ואנו נחזור אליכם בהקדם
מאשר/ת קבלת הצעות במייל, אנחנו שולחים רק מידע חשוב ומעניין ולא מטרידים :)
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
אחזור אליכם בקרוב.